fbpx

[English version below]

Cześć! 🙂 Cieszę się, że tutaj jesteś!

Na początek, poznajmy się 🙂 Nazywam się Anna PRO (od nazwiska Prończuk-Omiotek). Jestem przedsiębiorcą, mentorem i trenerem wystąpień publicznych z 10 -letnim stażem. Pomagam Wam robić PROfesjonalne prezentacje i pokonać strach przed wystąpieniami publicznymi. Szkolę mówców, przygotowuję ich do wystąpień i TEDxów. Przeprowadzam wywiady z ludźmi biznesu. Na blogu i na kanale na YouTube dzielę się wiedzą na temat:
✅ PROfesjonalnych wystąpień
✅ PROduktywności
✅ i PROwadzenia firmy.

Uwielbiam dzielić się wiedzą!

Często doradzam jako mentor, ekspert i występuję jako prelegent na konferencjach. Przez ostatnie 10 lat przeprowadziłam ponad 7000 godzin warsztatów, a moje wystąpienia widziało w sumie 5600 osób. Prowadziłam szkolenia dla firm, przedsiębiorców, managerów i osób indywidualnych z zakresu:

 • PROfesjonalnych wystąpień,
 • PROduktywności,
 • PROwadzenia firmy,
 • indywidualne konsultacje i przygotowania do wystąpień,
 • mentoringi i przygotowania do „pitchy” startupowych,
 • szkolenia z Business Model Canvas,
 • doradztwo w zakresie innowacji w biznesie,
 • warsztaty z zarządzania zespołem i projektami,
 • mentoringi indywidualne o efektywnym prowadzeniu firmy,
 • szkolenia z marketingu, w tym o tym jak prowadzić vloga i robić promocję online,
 • oraz inne szkolenia grupowe oraz indywidualne. Daj znać, do czego mogę Ci się przydać 🙂

Innowacja to moje drugie imię

Pracowałam m.in. jako manager zarządzający Akademią Programowania InfoShare, a wcześniej kierowałąm lubelskim oddziałem akceleratora przedsiębiorczości Business Link, gdzie koncentrowałam się na potrzebach polskich startupów.

Natomiast moje główne doświadczenia zdobywałam w firmach z branży IT oraz jako organizatorka lokalnych wydarzeń dotyczących IT i przedsiębiorczości.

Co jeszcze o mnie? Przeszczęśliwa żona, wieczna optymistka, wielbicielka podróży zagranicznych (byłam w ponad 15 krajach 🌏i mówię w 4 językach), stały bywalec siłowni i miłośniczka tańca w stylu modern jazz. A TY, CO KOCHASZ? 🙂

Gdzie mnie znajdziesz?

✅ Na vlogu na YouTube: youtube.com/c/AnnaPRO 🔥 Co środę nowy, merytoryczny odcinek. SUBSKRYBUJ, BO WARTO 🔥
✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk gdzie znajdziesz opis mojego doświadczenia wraz z referencjami i rekomendacjami od wielu osób.
facebookowa społecznośc i grupa o PROfesjonalnych wystąpieniach, na której pomagam Wam pokonać stres i radzę jak robić PROfesjonalne prezentacje: https://www.facebook.com/groups/wystapieniabeztejemnic/ Jest już tutaj prawie 500 osób – dołącz i Ty! 🙂 )
✅ fanpage: https://www.facebook.com/AnnaPronczukOmiotek/ , na którym dzielę się wiedzą oraz informuję o swoich webinarach, vlogach, szkoleniach, wpisach na blogu itp…
✅grupa o PROduktywności, na której możesz poszerzać swoją wiedzę o byciu super-produktywnym człowiekiem bez przemęczania się: https://www.facebook.com/groups/PROduktywnosc/
✅Instagram @annaprro 📸

🏆

English version:

I am an entrepreneur, manager and trainer with 9 years of experience. I conducted more than 5000 hours of workshops. My presentations were seen by 5600 people in total. I am happy to help you prepare for your presentation and to be more PROductive in business and in life.

I am passionate about:
✓ Public speaking
✓ Team management
✓ Marketing
✓ Startups and Business Model Canvas
✓ Innovations and IT.

Where you can find me?
→ YouTube channel: youtube.com/c/AnnaPRO
→ Facebook funpage: https://www.facebook.com/AnnaPronczukOmiotek/
→ instagram @annaprro 📸
→ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk

See you there! 🙂

#AnnaPRO
Anna Prończuk-Omiotek